Jdi na obsah Jdi na menu

Osobní písemný rozbor duše a zdraví

Doporučuji také navštívit sekci "CHYTRÉ BALÍČKY" ZDE

 

NEMŮŽETE SE HNOUT Z MÍSTA?

CÍTÍTE, ŽE VÁM V ŽIVOTĚ NĚCO CHYBÍ A NEVÍTE CO?

CHCETE SE POSUNOUT A NEVÍTE JAK?

CHCETE VĚDĚT, CO SE VE VÁS SKRÝVÁ ZA TALENT? JAKO BY VÁS NĚCO BRZDILO... 

ODPOVĚDÍ VÁM BUDE "OSOBNÍ PÍSEMNÝ ROZBOR ZDRAVÍ A DUŠE"

Pokud chcete udělat ve svém životě změnu, pak je tato unikátní osobní pomoc právě pro Vás.

Písemně zpracované materiály ohledně Vaší současné situace, Vašeho zdraví, které je možné dle Vaší chuti doplnit o E-kurz: "JAK SE NAUČIT OVLÁDAT SVÉ MYŠLENKY ZA 24 DNÍ/24 - denní harmonizace".  Dá se samozřejmě zakoupit zvlášť. 

paper-1100254__340.jpg

PRO LEPŠÍ ÚČINNOST DOPORUČUJI DOPLNIT O výše zmíněný E-kurz: JAK SE NAUČIT OVLÁDAT SVÉ MYŠLENKY ZA 24 DNÍ /24-DENNÍ HARMONIZACI (viz níže "balíček")

 

Co dostanete?

DETAILNÍ ROZBOR ZDRAVÍ A DUŠE ŠITÝ NA MÍRU POUZE VÁM

 Písemně zpracovaný rozbor Vaší duše a fyzického zdraví (15 - 20 stran)

Co se dozvíte????

  • Kde se skrývají kořeny Vašich problémů (většinou si je neseme již od dětství).
  • Jaké je Vaše fyzické zdraví (na co máte tzv. zaděláno, co Vám hrozí) 
  • Dostanete doporučení a jednoduchý návod na práci na Vás samých, který bude stavebním krůčkem ke ZMĚNĚ
  • Součástí rozboru je informativní numerologický vhled do současného roku
  • Andělské poselství přímo pro Vás.
  • Afirmace (pozitivní výroky) vhodné na každý den
  • Pouze pro ty, kteří si požádají – nežádejte prosím pro Vaše známé, příbuzné atd.

 

Je lepší znát a moci s tím něco udělat než se točit v kruhu. Vždy je cesta ven! A VY máte tu moc to změnit. Rozbor se tak stane startovacím mezníkem mezi minulostí šťastnější budoucností.

Vydejte se za poznáním a šťastnějším životem.

Je lepší odrazit se ode dna a nemarnit čas řešením důsledků – zaměřte se na příčinu.

Je třeba si uvědomit, že záleží na Vás samotných. Každý máme svůj život ve svých rukách – i když Vám to tak leckdy nepřipadá.

Mým úkolem je Vás vést a nasměrovat tak, abyste našli ten svůj smysl života a zbavili se tak zátěží, které s sebou táhnete.


Život je nepředvídatelný a může se v něm přihodit ledacos. Jsme myslící bytosti a naše hlavní síla spočívá v myšlenkách. Hlavní je mít velkou touhu, nepochybovat a příležitost přijde sama. Na nás je ji rozpoznat a nenechat uniknout. Tak jednoduché a přitom leckdy tak těžce proveditelné.

Mým cílem je upozornit každého zájemce na možnou příčinu Vašich problémů, ať už jsou jakékoliv. Tak budete moci lépe pochopit, co se Vám děje a proč se Vám to děje. Budete se moci lépe odrazit ode dna. Nemá cenu marnit čas řešením pouhých důsledků. Zaměřte se na příčinu problému.

Při vypracování rozboru (stejně jako při každé mé práci) využívám karty, intuici a veškeré nastřádané znalosti z dlouholeté praxe z oblasti ezoteriky a dalších věd. A hlavně mou ruku vedou všudypřítomní andělé, kterým naslouchám.

 

CENA ROZBORU SAMOSTATNĚ: 590 Kč (v kombinaci s E-kurzem: Jak ovládat své myšlenky za 24 dní / 24-denní harmonizace, ZVÝHODNĚNÁ CENA ZA BALÍČEK: 2 040 Kč, ušetříte: 300 Kč)

 

CHCETE ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT?

ROZBOR SI MŮŽETE OBJEDNAT HNED. STAČÍ VYPLNIT OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NÍŽE 

K vypracování osobních rozborů potřebuji jméno, příjmení a datum narození - vše je součástí uvedeného formuláře níže - PROSÍM VYPLŇTE.

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám současně přijde potvrzující informativní email. Překontrolujte prosím také Vaši Spamovou poštu či schránku Promo akce. Někdy se email zobrazí tam.

Vypracované rozbory zasílám do 14 pracovních dnů na zadaný email - rozbor je unikátní a jeho vypracování tedy chvíli trvá. Je vypracován na míru přímo pro Vás. Mějte prosím trpělivost.  

Před objednáním doporučuji navštívit ještě sekci VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY, Balíček č. 3. Zde naleznete ucelený výukový program, zahrnující také Písemný rozbor, za zvýhodněnou cenu.

Děkuji předem za Vaši důvěru a vězte, že Vaše kontakty budou u mě v bezpečí, pouze pro použití k vypracování objednaného rozboru,

 

Markéta Šírková, Váš osobní kouč a průvodce