Jdi na obsah Jdi na menu

E-kurz: Jak se naučit ovládat své myšlenky / 24-denní harmonizace

 

VÍTE, ŽE VAŠE MYŠLENKA JE NEJSILNĚJŠÍ ENERGIE VŮBEC?

VÁŠ ŽIVOT JE TAKOVÝ, JAKÉ MÁTE MYŠLENKY.

 

NEDOKÁŽETE ZASTAVIT SVOU MYSL?

CHCETE SE NAUČIT SPRÁVNĚ SMĚROVAT SVÉ MYŠLENKY, ABYSTE MĚLI VŠE, CO CHCETE?

 

MYSLÍTE VÍCE NA TO, CO NECHCETE NEBO NA TO, CO OPRAVDU CHCETE?

 

CHCETE SE NAUČIT PRACOVAT SE SVÝMI MYŠLENKAMI VE VÁŠ PROSPĚCH?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ. NASEDÁME, VYRÁŽÍME-:)

 

NYNÍ MÁTE MOŽNOST UDĚLAT PRVNÍ KROK...a to za zvýhodněnou cenu

pouze do 31. 5. 2018 

walk-2635038__340.jpg

Po celou dobu budu Vaším spojencem. Pomocníkem a rádcem. Vy budete zkrátka jen postupovat den po dni podle mnou sestaveného 24 denního harmonogramu.  Je třeba jediné - CHTÍT A VYDRŽET ONĚCH 24 DNÍ.

Budu Vaším učitelem a po celých 24 dní budete ode mě dostávat energetickou podporu (ve dne i v noci).

  Doporučuji také článek na toto téma na mém blogu ZDE.

Těm z Vás, kdo jste si již tento kurzík zakoupili a chtěli byste si jej zopakovat s mou opětovnou energetickou podporou, nabízím možnost zopakování za cenu: 1000 Kč

 

PAMATUJETE SI TEN POCIT, KDYŽ SI UDĚLÁTE GENERÁLNÍ ÚKLID VE SVÉM DOMĚ ČI BYTĚ? KDYŽ SE ZBAVÍTE STARÉHO HARABURDÍ? TO SAMÉ POTŘEBUJE I VAŠE MYSL. VYHOĎTE STARÉ A NEFUNKČNÍ. JEN TAK MŮŽE PŘIJÍT NOVÉ, KRÁSNÉ, RADOSTNÉ. 

 

TRANSFORMACE MYŠLENEK

INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ ENERGETICKÁ OČISTA

AKTIVACE PRAVÉ HEMISFÉRY

 

E-KURZ: JAK SE NAUČIT OVLÁDAT SVÉ MYŠLENKY  ZA 24 DNÍ/ 24-DENNÍ HARMONIZACE 

 

NAUČÍM VÁS, JAK SMYSLUPLNĚ VYUŽÍT SLEPÁ MÍSTA, KTERÁ MÁME VŠICHNI KAŽDÝ DEN. 

ZAČNETE MYSLET VÍCE NA TO, CO CHCETE A NE NA TO, CO NECHCETE. PAK TO TAKÉ DOSTANETE.

VĚŘÍM VÁM, ŽE TO DOKÁŽETE-:)

friendship-2156174__340.jpg

PRO SILNĚJŠÍ A DOKONALEJŠÍ ÚČINEK DOPORUČUJI SPOJIT ČI NÁSLEDNĚ DOPLNIT O "OSOBNÍ PÍSEMNÝ ROZBOR DUŠE A ZDRAVÍ" (viz níže "balíček")

 

CO VÁM TENTO POSTUP PŘINESE? 

Zvýhodněná cena do 31. 5. (info níže)

 • NAUČÍTE SE, JAK SPRÁVNĚ MYSLET. TUDÍŽ, JAK DOSTAT TO, CO CHCETE A NE TO, CO VLASTNĚ NECHCETE - chcete se mít přece lépe? 
 • najdete vnitřní klid
 • naučíte se meditovat
 • díky tomuto procesu se naučíte najít si pro sebe každý den několik vědomých minut
 • Dostanete vědomé informace o tom, jak si utvořit svou vlastní cestu  
 • Stanete se opravdovým strůjcem svého štěstí, lásky a bohatství
 • Aktivace pravé hemisféry. 
 • Intenzívní 24 - denní energetická podpora, harmonizace čaker
 • Proč zrovna 24 dní? V energetickém a duchovním světě (a nejen tam) platí pravidlo "jednadvaceti". Tedy každý nový návyk potřebuje k tomu, aby se natrvalo uchytil alespoň 21 dní. Máme 7 hlavních energetických center - s každým centrem (tedy čakrou) budeme pracovat 3 dny. Z matematiky víme, že 3 x 7 = 21. Poslední 3 dny je harmonizace celého těla najednou.  
 • Zájemce obdrží emailem skripta - písemně zpracované materiály (cca 26 stran), podle kterých pak bude s mou podporou postupovat 
 • Skripta obsahují: informace o našem energetickém uskupení, energetická centra, jak vzniká oslabení, informace o karmě a samotný návod na harmonizaci, rady, tipy, návod na meditaci. 
 • Moje energetická podpora na dálku. Po dobu 24 dnů - každé 3 dny (v určitých intervalech) léčení dané čakry na dálku. Každé 3 dny se budeme společně soustředit na jednu čakru (těch základních je 7), poslední 3 dny je celková harmonizace celého těla. V případě nejasností jsme v kontaktu i přes email či telefon.
 • Návod na andělské léčení (jak kontaktovat Vaše anděly strážné a ostatní pomocníky).
 • Afirmace pro příslušnou čakru - léčivý výrok na každý den. Jak správně tvořit afirmace (jak správně si přát a tudíž, jak si přitáhnout do svého života právě to, co opravdu chci a ne to, co vlastně nechci). 
 • Energetické obrázky na každou čakru - pomohou Vám při harmonizaci
 • Návod na meditace

Tuto harmonizaci jsem vypracovala na základě zkušeností a znalostí. Mnoho z Vás si tuto práci již vyzkoušelo s pozitivním výsledkem. Po celou dobu budeme v kontaktu. Jsme partneři.

Zájemce obdrží emailem materiály, pročte si je.  V případě dotazů vše objasním. V momentě, kdy se dotyčný cítí připraven, domluvíme spolu oboustranně vyhovující termín začátku. Je dobré a dle mých zkušeností také NUTNÉ tuto harmonizaci provést v kuse, celých 24 dní. 

Podotýkám, že to vlastně ani není žádná extra práce na víc. I když přiznávám, že Vás to bude stát určité úsilí. Jedná se tu totiž o změnu něčeho, s čím žijete již pěknou řádku let. A tak to chce odhodlání. Ale já věřím, že vytrváte! 

VY TO DOKÁŽETE.

DOKÁŽEME TO SPOLEČNĚ.

Cílem je zejména ukázat, jak využít tzv. hluché okamžiky, které máme každý den k dipozici (např. při čekání ve frontě, v MHD, vaření,...). V těchto okamžicích většinou myslíme právě na to, co ve skutečnosti opravdu nepotřebujeme.

Rádi byste kurz absolvovali, ale nedostává se Vám právě teď peněz? Využijte nabídky zvýhodněné ceny: 1. 290 Kč POUZE do 31. 5. 2018, kurz je možné začít kdykoliv po předešlé dohodě 

CENA HARMONIZACE SAMOSTATNĚ: 1. 750 Kč za plných 24 dní - skripta, mé působení, podpora, dotazy... (v kombinaci s PÍSEMNÝM ROZBOREM DUŠE A ZDRAVÍ, BALÍČEK č. 3: cena - 2 040 Kč, ušetříte: 300 Kč)  Zvýhodněná cena do konce května: 

Doporučuji také navštívit sekci VÝUKOVÉ PROGRAMY - CHYTRÉ BALÍČKY SLUŽEB ZDE

 

JAK SI OBJEDNAT E-KURZ?

CHCETE SI OBJEDNAT E-KURZ: Jak se naučit ovládat své myšlenky za 24 dní? Chcete i Vy začít lépe a radostněji?

Pro objednání klikněte na červené tlačítko vpravo dole: CHCI OBJEDNAT

Pokud si přejete objednat E-kurz současně s Písemným rozborem za zvýhodněnou cenu, přejděte na stránku: VÝUKOVÉ PROGRAMY - CHYTRÉ BALÍČKY ZDE