Jdi na obsah Jdi na menu

E-kurz: Jak se naučit ovládat své myšlenky / 8-denní harmonizace

NEDOKÁŽETE ZASTAVIT SVÉ MYŠLENKY? MYSLÍTE VÍCE NA TO, CO NECHCETE NEBO NA TO, CO OPRAVDU CHCETE?

CHCETE SE NAUČIT PRACOVAT SE SVÝMI MYŠLENKAMI VE VÁŠ PROSPĚCH?

NYNÍ MÁTE MOŽNOST UDĚLAT PRVNÍ KROK...

images--18-.jpg

Pro ty, kteří si chtějí na sobě pracovat sami a neví jak, jsem připravila pár tipů.  Anebo pro ty, kteří si prostě stále nemohou nalézt ten správný čas a začít.  Doporučuji také článek na toto téma na mém blogu ZDE.

Těm z Vás, kdo jste si již tento kurzík zakoupili a chtěli byste si jej zopakovat s mou opětovnou energetickou podporou, nabízím možnost zopakování za cenu: 300 Kč

 

INTENZIVNÍ DUCHOVNÍ ENERGETICKÁ OČISTA

TRANSFORMACE MYŠLENEK

AKTIVACE PRAVÉ HEMISFÉRY

Dálkový KURZ 8-DENNÍ HARMONIZACE 

NAUČÍM VÁS, JAK SMYSLUPLNĚ VYUŽÍT SLEPÁ MÍSTA, KTERÁ MÁME VŠICHNI KAŽDÝ DEN. 

MYSLETE VÍCE NA TO, CO CHCETE A NE NA TO, CO NECHCETE. PAK TO TAKÉ DOSTANETE.

stazeny-soubor--1-.png

PRO LEPŠÍ ÚČINNOST DOPORUČUJI DOPLNIT O "PÍSEMNÝ ROZBOR DUŠE A ZDRAVÍ" (viz níže "balíček")

  • Aktivace pravé hemisféry. 
  • Intenzívní 8 - denní energetická podpora, harmonizace čaker
  • NAUČÍTE SE, JAK SPRÁVNĚ MYSLET. TUDÍŽ, JAK DOSTAT TO, CO CHCETE A NE TO, CO VLASTNĚ NECHCETE... 
  • Zájemce obdrží emailem skripta - písemně zpracované materiály (cca 26 stran A4), podle kterých pak bude s mou podporou postupovat 
  • Skripta obsahují: informace o našem energetickém uskupení, andělské léčení, informace o karmě a samotný návod na harmonizaci, rady, tipy. 
  • Co se naučíte? Jak si můžete opravdu snadno pomáhat sami. Je třeba jen CHTÍT.
  • Moje energetická podpora na dálku. Po dobu 8 dnů - každý den (v určitých intervalech) léčení dané čakry na dálku. Každý den se budeme soustředit na jednu čakru (těch základních je 7), osmý den je celková harmonizace.
  • Návod na andělské léčení (jak kontaktovat Vaše anděly strážné a ostatní pomocníky).
  • Afirmace pro příslušnou čakru - léčivý výrok na každý den. Jak správně tvořit afirmace (jak správně si přát a tudíž, jak si přitáhnout do svého života právě to, co opravdu chci a ne to, co vlastně nechci). 
  • Návod na meditace

Tuto harmonizaci jsem vypracovala na základě zkušeností a znalostí. Mnoho z Vás si tuto práci již vyzkoušelo s pozitivním výsledkem. Po celou dobu budeme v kontaktu. 

Zájemce obdrží emailem materiály, pročte si je.  V případě dotazů vše objasním. V momentě, kdy se dotyčný cítí připraven, domluvíme spolu oboustranně vyhovující termín začátku. Je dobré tuto harmonizaci provést v kuse, celých 8 dní. Ale v případě potřeby se lze samozřejmě domluvit i jinak (někdo třeba nemůže či nechce z jakýchkoliv důvodů "pracovat" o víkendu a podobně).

Podotýkám, že to vlastně ani není žádná extra práce na víc. Cílem je zejména ukázat, jak využít tzv. hluché okamžiky, které máme každý den k dipozici (např. při čekání ve frontě, v MHD, vaření,...). V těchto okamžicích většinou myslíme právě na to, co ve skutečnosti opravdu nepotřebujeme.

 

CENA HARMONIZACE SAMOSTATNĚ: 750 Kč za plných 8 dní - skripta, mé působení, podpora, dotazy... (v kombinaci s PÍSEMNÝM ROZBOREM DUŠE A ZDRAVÍ, CENA ZA BALÍČEK: 850 Kč, ušetříte: 390 Kč)  

Zájemci, prosím posílejte: jméno, datum narození a foto na email: mekouzelneja@centrum.cz. Po dohodě a následném uhrazení částky zašlu obratem skripta. Další postup dle dohody a Vašich potřeb. Zůstáváme v kontaktu. 

PŘÍPADNÉ DOTAZY ZODPOVÍM RÁDA TELEFONICKY

Příslušnou částku prosím na účet:  

KB  78 - 90 29 66 02 57 / 0100  KS 308   text: jméno, příjmení