Jdi na obsah Jdi na menu

Výklad karet

Lidstvo se odnepaměti zabývá otázkou, kým vlastně je, jaký je jeho původ a jaká tajemství ukrývá jeho existence na této planetě. Tážeme se karet, protože se něco chceme dozvědět,. Nedostáváme však odpověď na určitou otázku od karty jako od nějakého kusu papíru s pěkným obrázkem. Karty jsou pomocný prostředek, médium. Odpověď nakonec obrdžíte od sebe samých ze svého nitra.

Není až tak důležité znát svou budoucnost, ale uvědomit si naplno svoji minulost a současnost.To, že porozumíte více současnému dění kolem Vás, Vám pomůže k lepší budoucnosti.

Karty Vám neřeknou, jak byste měli žít. Představa, že půjdete ke kartářce a ta Vám prozradí, co všechno Vás do konce života čeká, je naprosto mylná. Karty Vám nastíní to, co podvědomě cítíte, tušíte. Vy sami jim předáváte odpovědi na otázky prostřednictvím Vaší vlastní energie. Kartářka tedy pouze čte Vaši minulost, přítomnost a budoucnost tak, jak jste si ji Vy sami vyložili.

Karty Vás tak mohou přimět, abyste si ještě důkladněji promysleli obě strany daného problému (či tématu). Zohlednit všechna pro a proti a také pochopit a poznat nejen (ale hlavně) sami sebe. Naši budoucnost můžeme v určité míře utvářet a ovlivňovat sami. Jedná se o jeden z nejvznešenějších životních cílů. Musíme vědět, kam chceme směřovat, jaká jsou naše přání a čeho se naopak obáváme.  Karty Vás mohou nejen navést na "správnou cestu", ale také Vás varovat před různými nebezpečnými situacemi. Záleží pak jen na každém z Vás, jak s těmito informacemi naložíte.

stazeny-soubor.jpg

 

Vykládací karty Madam Lenormand

Tyto karty se již po staletí těší velké oblibě. Jejich popularitu (bez mála dvě stě let) lze vysvětlit především slávou jejich stvořitelky madam Marie Anny Adelaidy Lenormand (též přezdívaná Pařížská Sibylla). Byla to snad nejproslulejší vykladačka karet na přelomu 18. a 19. století ve Francii (k jejím klientům patřil i sám Napoleon a jeho žena Josefína).

Při výkladu karet (a to nejen) používám také kyvadlo. Speciálně na otázky typu ANO/NE.

Ceny výkladu:

Osobně:

Celkový pohled              600 Kč / hod (každých dalších započatých 15 min - 100 Kč)

 

Po telefonu (hovor platím já):

Kombinace otázek (20 min)             300 Kč

Kombinace otázek (30 min)            350 Kč

Celkový pohled (60 min)                 600 Kč (každých dalších započatých 15 min-100 Kč) 

 

Obsáhlejší výklad zahrnující Vaši současnost, minulost, budoucnost, partnerství, zdraví, vztahy, finance, atd. Odpovědi na Vaše dotazy.

Výklady na dálku (telefon, email)

Telefon - v případě zájmu mě prosím nejdříve kontaktujte, domluvíme si den a hodinu 

Email - v případě zájmu mi pošlete vaši fotografii (stačí naskenovanou), jméno, příjmení, datum narození 

Výklady na dálku pouze po připsání částky na účet

 

č.ú.: KB  78 - 90 29 66 02 57/ 0100,   KS   308   text pro příjemce vaše jméno a příjmení