Jdi na obsah Jdi na menu

Workshopy 2018 / Jogová setkání

Výsledek obrázku pro SVÍčka

Sobota 9. 12. 2017, od 16.30hod - 18.30hod, Předvánoční setkání (TRÁTAK)

Sobota 6. 1. 2018, od 16.30hod - 18.30hod - Na závěr očista pomocí tělové svíce (info níže)

Sobota 10. 2. 2018, od 16.30hod - 19.00hod - Na závěr automatická kresba (sebou pastelky, papír A4 - bude upřesněno)

Sobota 10. 3. 2018 - program bude upřesněn

Víkendové setkání s jogou a meditací - duševní očista, Poradna Zdraví Strančice, Revoluční 220, Strančice

Program (sobota 6.1. 2018):

  • dechová cvičení - Pranájáma (5 min)
  • aktivace čaker pomocí manter - čakrové zpívání manter (5 min),
  • automasáž (5 min)
  • reflexní body (5 min)
  • joga (60 min čistého času)
  • řízená meditace (25 min)
  • očista pomocí tělové svíce (15 min) 
  • prostor na dotazy, na závěr si každý, kdo chce vytáhne jednu i více vykladačských karet s osobním poselstvím (5 min)

V sobotu 6. 1. ještě navíc: OČISTA POMOCÍ TĚLOVÉ SVÍCE, CENA SETKÁNÍ: 350 Kč (tělová svíce již v ceně) 

Co je to Trátak?

Trátak je očistná technika, patřící mezi koncentrační cvičení. Je více druhů Trátaku. Praktikujeme nad plamenem svíčky. Cvičení posiluje oční svalstvo, zlepšuje zrak, paměť a zklidňuje. Pomáhá při problémech s usínáním. Pomáhá také dětem ve školním věku.  

Co je to meditace?

Meditací se nejčastěji rozumí praktiky prohlubování soustředění. Cílem meditace je tedy zejména zklidnění mysli, získání vhledu. Je to učení jako kterékoliv jiné. I když vám zpočátku nejde, tak věřte, že pokud budete meditaci praktikovat pravidelně, výsledky se dostaví. U někoho dříve, u někoho později, ale dostaví. Na mých lekcích se dozvíte, jak meditovat a postupně budete tomuto učení přicházet takzvaně na chuť.

Co je tělová svíce? 

Již staří Keltové a Slované využívali zapálené kůry stromů s listy a léčivými bylinami pro očistění těla. Tělová svíce pomáhá zbavit bolesti a silně podporuje detoxikaci.

Tělové svíce jsou vyrobeny z lněného plátna napuštěného včelím voskem a vonnými oleji. Po zapálení se svíce zaplní kouřem a vytvoří podtlak, tzv. komínový efekt. Skrz svíci z těla odchází negativní energie, působením tepla se rozpouští nahromaděné nečistoty. Používání tělových a ušních svící je alternativní léčebná metoda, jejíž kořeny sahají hluboko do naší historie. Tvar a přírodní materiál, ze kterých se tělové svíce vyráběly, se vyvíjel a měnil postupem časuPoužívala se například svinutá březová kůra, smotané listy různých bylin nebo dutá stébla různých trav. Tyto "svíce" nehořeli moc dlouho, a tak se materiály začali namáčet do vosků s příměsí různých bylin.

  • Cena: 250 Kč / setkání zakončené očistou pomocí tělové svíce: 350 Kč (svíce v ceně) REZERVACE NUTNÁ, počet osob omezen na max. 8 (emailem: mekouzelneja@centrum.cz, tel: 734 442 601)
  • Platbu prosím předem na účet: 78 - 90 29 66 02 57 / 0100   KS   308    text: jméno, REZERVACE JE PLATNÁ PO PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY