Jdi na obsah Jdi na menu

Vážení a milí,

rozhodla jsem se pro Vás otevřít novu rubriku ONLINE PORADNA ZDARMA. Abyste se mohli lépe odrazit a pokračovat na té Vaší cestě.

KAŽDÉ PONDĚLÍ budu odpovídat na Vaše krátké dotazy. 

PORADNA JE URČENA PRO VŠECHNY, KDO JSOU MOMENTÁLNĚ V TÍSNI, ČI STOJÍ PŘED ROZHODNUTÍM. Proto prosím, ti z Vás, kdo jste jen tak zvědaví, neobírejte prosím o příležitost ty, kteří to potřebují. 

Mějte prosím na paměti, že poradna je otevřená a přístupná všem. Své dotazy pište do formuláře níže na stránce. Nebo můžete k dotazu přidat Váš email a já Vám odpověď zašlu tam-:)

Zájemci, prosím zasílejte:

Vaše jméno (stačí křestní) a datum narození. Pokud se ptáte ještě na další osobu, tak také jméno osoby, na kterou se ptáte a její datum narození. Bez těchto informací Vám bohužel nemohu odpovědět.

Z časových důvodů mohu vyčlenit na tuto poradnu pouze jeden den v týdnu. Přijímám dotazy od 9.30 - 19 hod. Na dotazy došlé po tomto časovém rozmezí již odpovídat nemohu. Ale máte možnost se zeptat znovu další týden v pondělí. 

Těším se na Vás,

Markéta Šírková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gabriela - finance

22. 8. 2016 9:42

Dobrý den,

již nějakou dobu se mi nedaří zhmotnit si peníze. Chtěla bych se zeptat na to, jak si mohu přitáhnout více peněz? Na co se mám v této věci zaměřit? Děkuji. Gabriela 27.11.1990 odpověď prosím na mail: havlikova2711@gmail.com Děkuji :)

Martina - Vztah

22. 8. 2016 9:33

Dobrý den,

ráda bych se optala na svůj současný vztah, ve kterém začaly vznikat rozepře, hádky,... Občas i přemýšlím nad tím, zda má cenu v tomto vztahu nadále pokračovat.

Děkuji
Martina 16.7.1987

Gabriela - dotaz - peníze

22. 8. 2016 8:47

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co mám udělat pro to, abych získala více peněz. Děkuji :)

Monika - Problém

15. 8. 2016 10:26

Dobrý den,
prosím vás zda mi můžete poradit s mým komplikovaným životem, plným omezujících problémů. Nevíte, čím to může být způsobeno a co by mi mohlo pomoci?
Děkuji,
Monika 25.11.1971

Irena - seborea

5. 8. 2016 14:04

Dobrý den, manžel Martin (28.10.1957) trpí seboreou, ve vlasech a vousech se mu odlupují větší stroupky žluté barvy, které nejprve mokvají. Kdysi se mu problém (včetně lupů) upravil po Lycopodiu 30 CH a tak Vás prosím o informaci, zda ho zopakovat ve stejné potenci, či byste doporučila jiné homeopatikum. Má problém se sebeprosazením, křivdy a urážky rodiny promíjí a potlačuje v sobě, je naprosto neagresivní a skromný, pracovitý a metodický. Moc Vám děkuji za pomoc a přeji hezký den, Irena

Markéta - Re: seborea

5. 8. 2016 15:05

Dobrý den Ireno,

věřím, že tento kožní problém je pro Vaše manžela nepříjemný. Co se homeopatik týká, tak Lycopodium by mohlo být jedním ze správných léků. Ale fakt, že Vám před časem zabral, neznamená, že zabere i nyní, třeba se u manžela vyrýsoval zcela jiný obraz jiného léku - pdobného, a to i když Vám to tak nepřipadá. Navíc, opravdu nemám dostačující informace. Nevím, co pro Vás znamená, že lék zabral, jak celkově pracoval, co tomu všemu předcházelo..... také se mi zdá nízká potence, jak dlouho ji manžel bral,.... Zkrátka, je třeba homeopatické konzultace. Buďto tedy navštivte toho, kdo manžela měl před tím v péči a nebo se samozřejmě můžete domluvit se mnou. Ale bez toho Vám opravdu nemohu říci, co a jak. Mohlo se také např. stát, že Lyc byl lék velmi podobný tomu,který Váš manžel doopravdy potřeboval, a proto zaúčinkoval - na čas... Jedna z dalších důležitých informací, kterou mnozí homeopati nepředávají, je - VYNECHAT KOFEIN v jakékoliv podobě po dobu homeopatické léčby (to je třeba i rok...). Kofein antidotuje, je to silný stimulant. To je zatím vše, pokud byste chtěla vědět více, je třeba se objednat na osobní, či alespoň telefonickou konzultaci.

Přeji mnoho zdaru s tímto problémem,

Markéta Šírková

Irena Pírková - Re: Re: seborea

9. 8. 2016 16:06

Dobrý den, paní Šírková. Moc děkuji za odpověď. Jen na vysvětlenou - manžel měl před rokem a půl těžký zápal plic spojený s celkovou sepsí organismu a ten homeopat mu léčil tuto chorobu a já jsem se vždycky dívala, na co který předepsaný lék je. A při té příležitosti jsem zjistila, že Lyccopodium kromě jater léčí i některé kožní záležitosti a manžel se následně opravdu zbavil lupů i těch boláků ve vlasech i vousech. Proto jsem si dovolila ten dotaz ohledně Lyccopodia. Zkusím to nejprve sama, protože, přestože manžel homeopatii věří, tak ho s tímto problémem nikam nedostanu. Stačili mu dvě návštěvy v nemocnici u alopatického lékaře a byl vyléčen z dalších návštěv,a kontrol a stanovování diagnóz. V tomto je typický muž. Trápí ho to, ale s takovou prkotinou nikam už nepůjde. Ale Vám ještě jednou moc děkuji, že jste se mi věnovala. Přeji vše dobré. Irena

Alena - Polyneuropatie

4. 7. 2016 11:48

Dobrý den. Lékař stanovil,že mám polyneuropatii nohou. Nikdo zatím ale nezjistil, co je příčina. Můžete mně poradit nějakou léčbu?19.12.1961 email bried@seznam.cz Děkuji

Markéta - Re: Polyneuropatie

5. 8. 2016 16:23

Dobrý den Aleno,

Mohu vás ujisit, že se poslední dobou (a mí kolegové také) s diagnozou "neuropatie či poly neuropatie" setkávám čím dál častěji. Snad ani jednou jsem nezažila, že by se našla příčina. Klasická medicína si s tímto zkrátka neví rady. Jedná se o další degenerativní oenmocnění v důsledku dlouhodobé patologie. Nevím vůbec, v jakém stadiu nemoc máte, jak dlouho Vás trápí, co vše berete,.... Mnoho dalších informací. Mohu Vám ale za mě doporučit homeopatii. Je to energetická medicína. Vím, v povědomí lidí není příliš dobře známá. Ale věřte, že ti, kteří navštívili správného homeopata a byl jim tudíž dán správný lék a sledován celý proces, tak na homeopatii nedají dopustit. Nikdy netvrdím, že je vše vyléčitelné. Záleží na spoustě faktorech (věk, jaký život jedinec žije, predispozice,...) Ale VŽDY je tu zlepšení či zastavení nemoci. Jedinec se cítí bytostně lépe, byť jeho nemoc může v určité formě přetrvávat. Pokud byste tedy chtěla, mohu Vám nabídnout homeopatickou konzultaci. Lze osobně - to je ta lepší varianta - a také telefonicky, s tou verzí mám také dobré zkušenosti a výsledky.

Takže rozhodnutí je na Vás-:)

S pozdravem,

jana - janamatoska@seznam.cz

28. 6. 2016 18:15

Dobry den mohla byste mi doporucit lebu hom.na moje problemy 19.91968dekuji jana

Markéta - Re: janamatoska@seznam.cz

5. 8. 2016 16:06

Dobrý den Jano,

homeopatika na váš zdravotní stav na základě tak chabých informací opravdu není možné stanovit. Je třeba osobní (v horším případě alespoň telefonické) konzultace. Ani karty Vám nesdělí na základě těchto vlastně žádných informací správný homeopatický lék pro Vás. Pokud budete mít zájem, můžete využít buď osobní návštěvy či tel. konzultace a spolu se dobereme ke správnému léku.

Přeji mnoho zdraví, Markéta

Iva - REIKI I

25. 7. 2016 17:17

Dobrý den,již delší dobu přemýšlím o REIKI ,především o získání schopnosti této energie využívat.Jednak pro sebe,ale také pro své blízké.Sama jsem se přesvědčila o tom,jak funguje,když mě kamarádka ulevila od bolesti v koleni.Měla jsem představu,že se zúčastním kurzu.Vaše vysvětlení o zasvěcení na dálku mě postrčilo kupředu.Chtěla bych se s Vámi domluvit o této možnosti.Děkuji za odpověď.Iva
sterbova.iva@centrum.cz

Jitka janatova - nevím kudy kam

13. 6. 2016 10:26

Dobrý den pani Markéto
opravdu nevím kudy dál kvuli manželovy nemoci proto se obracím na vás
jsem Jitka nar.20.6.1965
manžel Milan nar.22.11.1962
moc vám děkuji za vyádření s pozdravem J.J

Jitka janatova - Re: nevím kudy kam

7. 7. 2016 22:03

Naďa - nerozumím tomu

25. 7. 2016 9:39

Dobrý den milá paní Markéto, velice pěkně mne oslovil Vás portál na internetu a dodal odvahu požádat o radu. Jsem člověk, který se učí brát život pozitivně a přijímat vše co vstoupí do cesty. Jedna věc mne na mě mate: mám někdy takové stavy, že se mi chce plakat, oči plné slzí a v podstatě nemám důvod. Jsem najednou hodně unavená a bez energie, mám pocity jakoby mne chtěl někdo z dáli úplně zničit. Po chvíli to odeznívá, někdy to trvá i několik dní. Jsem zasvěcená do Reiki. Pomáhám si s nimi. Někdy to však vůbec nejde. Děkuji Vám za možnost vyjádření se a prosím o odpověď na e.mail: nada.ga@seznam.cz pěkný den

Klára - Vztah

11. 7. 2016 17:01

Dobrý den, prosím o radu, co se vztahem, jak ho zachránit, obnovit, zlepšit? Jakub 2.7.1987, Klára 3.1.1987. Prosím o odpověď na e-mail: 2.2.2.2.2@seznam.cz.
Děkuji.

Marie - Nemoc manžela

5. 7. 2016 23:16

Dobrý den. Manžel Jiří má rakovinu žaludku. Můžete mi pro něj něco poradit? 7.11.1956 essos@seznam.cz. Moc děkuji. Marie

Marianna - prosím o poradu

27. 6. 2016 19:09

Přeji krásný večer. Mám k vám prosbu. Pracuji v domově důchodcu 2 roky, Mam stale a čim větši zablokovanou páteř a krční páteře, stahiji na sebe hodně špatnou energii starych lidi. Přichazim domu šileně unavena . Už hodně dlouho uvažuji o kurzu reikí. Mám dědíčni nadani masaži a lečeni rukou a bojim se použivat tito techniky, stahuji všechni problemy na sebe od jineho . Co mám dělat? Jak se naučit se branit tomu,

Marianna - Re: prosím o poradu

27. 6. 2016 19:13

Můj mail: s.e.d.m.i.k.r.a.s.k.a.2@seznam.cz Jesli budete mit možnost odpověžte. Děkuji předem.

Vlasta, 13. 1. 1977 - Změna - nová cesta

27. 6. 2016 14:32

Dobrý den, paní Markéto, z časopisu Regenerace jsem se dozvěděla o regresní terapie a začala jsem se o ní zajímat. V průběhu let od 2004 jsem již několikrát absolvovala kineziologie a v poslední době cítím, že bych potřebovala nový "doplněk stravy". Žiji s přítelem Tomášem, 13. 6. 1980, v RD, děti zatím nemáme. Přerušila jsem studium na 2 VŠ v roce 2006 a v roce 2015. Pracuje v AD pro matky s dětmi v tísni. Cítím, že potřebuji nějakou změnu. Ráda bych chtěla mít mimčo a zároveň bych chtěla jednou vystudovat VŠ.
Předem děkuji za Vaši odpověď.