Jdi na obsah Jdi na menu

Vážení a milí,

rozhodla jsem se pro Vás otevřít novu rubriku ONLINE PORADNA ZDARMA. Abyste se mohli lépe odrazit a pokračovat na té Vaší cestě.

KAŽDÉ PONDĚLÍ budu odpovídat na Vaše krátké dotazy. 

PORADNA JE URČENA PRO VŠECHNY, KDO JSOU MOMENTÁLNĚ V TÍSNI, ČI STOJÍ PŘED ROZHODNUTÍM. Proto prosím, ti z Vás, kdo jste jen tak zvědaví, neobírejte prosím o příležitost ty, kteří to potřebují. 

Mějte prosím na paměti, že poradna je otevřená a přístupná všem. Své dotazy pište do formuláře níže na stránce. Nebo můžete k dotazu přidat Váš email a já Vám odpověď zašlu tam-:)

Zájemci, prosím zasílejte:

Vaše jméno (stačí křestní) a datum narození. Pokud se ptáte ještě na další osobu, tak také jméno osoby, na kterou se ptáte a její datum narození. Bez těchto informací Vám bohužel nemohu odpovědět.

Z časových důvodů mohu vyčlenit na tuto poradnu pouze jeden den v týdnu. Přijímám dotazy od 9.30 - 19 hod. Na dotazy došlé po tomto časovém rozmezí již odpovídat nemohu. Ale máte možnost se zeptat znovu další týden v pondělí. 

Těším se na Vás,

Markéta Šírková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sarka - vztah

12. 11. 2016 15:38

mam partnera tajne miluji jineho pritel kdyz se napije je nevkusny ke mne a druhy den o tom nevi co mam delat mam vztah ukoncit

Petra - odvykání kouření

10. 11. 2016 10:24

dobrý den ,chtěla jsem se zeptat ,zda je závislosti kouření ,spjata s mojí minulosti a jestli ,je možné regresní terapii odbourat tento blok závislosti děkuji s pozdravem Dobrovolná

jana - klimakterium- přibývání na váze

14. 10. 2016 20:03

Jsem v období klimakteria, trpím častými návaly, vyzkoušela jsem mnoho
přírodních přípravků, nic mi nepomáhá. V minulosti jsem se léčila na zvýšenou činnost štítné žlázy-dnes snad je ok.
Prožívám nepříjemné období po rozchodu s partnerem, mám často plačtivé chvilky a hlavně přibírám na váze. myslím, že jsem i trochu oteklá.
Děkuji za radu, co mám dělat.
datum narození 14.6.1960

Markéta - Re: klimakterium- přibývání na váze

1. 11. 2016 19:43

Dobrý den,

stejně jako v předešlých případech, za mě osobně bych Vám doporučila homeopatika. Pokud jste je již vyzkoušela a nic se tzv. nestalo, znamená to jen jediné - že nebyla zvolena ta správná pro Vás. Nevím, co vše konkrétně jste již absolvovala, ale bohužel se dosti často setkávám s tím, že klient/ka již homeopatii vyzkoušela. a to buď sama načetla něco sama, dala na radu lékárníka a nebo dokonce navštívila homeopata. Ale bohužel je tato věda dosti často nevhodně pojímána a také aplikována. Pokud se totiž nalezne ten správný lék pro dotyčného jedince, pak zafunguje vždy. Nalezení správného léku je tou nejobtížnější částí a je tedy třeba osobní konzultace. Je to klíčové k úspěšné léčbě. Pokud budete chtít, ráda Vám s tímto pomohu.

S pozdravem,

Markéta Šírková

Zdenytu - kříže, pánev

10. 10. 2016 9:29

Byla jsem delší dobu ve stresu, vynechaly mi měsíčky. Po dvou měsících jsem je dostala, ale zůstal mi takový tlak stále dole. Na gynekologii vše v pořádku. Mám i tlak do konečníku, ale nepředpokládám, že bych tam měla nějaký problém. Bolesti kříží... taky jsem dřív trpěla panickou poruchou, takže vím, že tělesné příznaky s psychikou souvisí hodně. Může to být od psychiky..ten tlak, že si ho tam sama dělám, tím že na to myslím? nebo jestli se mi splašily hormony:-).

IVANKA - Re: kříže, pánev

23. 10. 2016 14:25

Já ivanka 15.11.1945 dcera jirina 26.10.1973 vnučka Anicka 17.1 2007 přítel mé dcery otec Anicky 15.5.1960 prosím o radu jak chránit dítě dcera chrání jeho a úmyslně zamlžuje pravdu.děkuji za odpověď .istarkova45@seznam.cz

Markéta - Re: kříže, pánev

1. 11. 2016 19:36

Dobrý den,

ano, máte pravdu. Veškeré fyzické problémy jsou ukryty v naší duši, tedy i psychice. Dobrou volbou by pro Vás mohla být homeopatie, která řeší všechny naše fyzická těla, roviny (fyzickou, mentální, emocionální, spirituální). Ke stanovení léku je ovšem třeba osobní konzultace. Je totiž třeba nalézt TEN SPRÁVNÝ lék pro Vás. I když jste toho moc bližšího nenapsala (obvykle je třeba mnohem více informací ke stanovení léku), vidím Váš stav jako řešitelný přírodní cestou. Problém ovšem je, že veřejnost díky neinformovanosti nemá ani ponětí o skvělém účinku a výsledcích homeopatie. A to je z určité části způsobeno také tím, že tuto vědu provozují leckdy ti, kteří o ní nemají ani za mák zdání. Pokud byste chtěla, ráda Vám touto cestou pomohu.
Pamatujte, že vše má nějaký důvod a vše je do určité míry řešitelné.

S pozdravem, Markéta Šírková

IVANKA 15.11.1945 - Operace

31. 10. 2016 13:12

Dobrý den chci si dát operovat kylu prosím o radu který den je pro mě nejvhodnější děkuji s pozdravem istarkova45@seznam.cz

Markéta - Re: Operace

1. 11. 2016 19:29

Dobrý den,

co se týká operací, tak se vyplácí řídit se lunárním kalendářem. Nejlépe probíhají zákroky a také následná rekonvalescence v období cca 10 dnů po úplňku. Tělo se rychleji zbavuje všeho negativního, což určitě operativní zákrok je. A nejen psychicky, ale také analgetika, záněty, anestetika,... V období před úplňkem má naopak tělo tendenci zadržovat, což mívá za následek horší hojení, záněty, delší rekonvalescence.

Přeji Vám schopného a profesionálního lékaře, který zohledňuje také lidskou duši a nejen fyzické tělo.-:) Markéta Šírková

Lenka - Problém otěhotnět

31. 10. 2016 16:03

Dobrý den paní Markéto,
obracím se na Vás s prosbou a mým problémem. Již dva roky se snažíme otěhotnět a stále se nedaří. Je to opravdu psychicky náročné. Manžel má výsledky výborné. U mě kolísaly hodnoty prolaktinu. Ale na dalším vyšetření byly zcela v normě. Mám vysoký krevní tlak (beru Vasocardin už 3. rokem) a sníženou funkci štítné žlázy (beru léky už 17 let denně). Do toho už 2. rokem trpím akné na tváři. Proběhly už dvě inseminace a nezadařilo se. Přemýšlím, kde může být problém. Možná někde z minulosti, z psychiky, ze strachu?.... Přemýšlím o kineziologii. Jsem narozena 23.12.1984 a manžel Jakub 18.12. 1984.

Markéta - Re: Problém otěhotnět

1. 11. 2016 19:24

Dobrý den,

z mé zkušenosti je problém otěhotnění u žen s poruchou štítné žlázy čím dál častější. Vše, co popisujete by bylo nejspíše možné řešit homeopaticky. Samozřejmě si můžete říci, že může být problém ve vašich minulých životech. Ano, to je také možné. Nicméně, ani návštěva či vyřešení min. životů nemusí nutně přinést možnost otěhotnění. Za mě bych já osobně volila homeopatii. Samozřejmě, pokud zvažujete kineziologii, jak sama zmiňujete, také se můžete vydat touto cestou... Přeji mnoho úspěchů, Markéta Šírková

IVANKA - Rodinná těžká situace

24. 10. 2016 11:30

Prosím o radu zda se zlepší vztah mezi mou dcerou Jiřinou * 26.10.1973 a mnou *15.11.1945 jak se mám zachovat ? Opravdu si nevím rady mám stále odpouštět?

Zdenytu - Fibroza kostní dřeně

10. 10. 2016 9:20

Dobrý den, mému tátovi nedávno diagnostikovali fibrózu kostní dřeně. Chci se zeptat, co z přírodních produktů může zkvalitnit život těchto nemocných lidí.Děkuji

Jaroslava Fidlerová - pásový opar

23. 9. 2016 9:00

Dobrý den, je mi 57 let, podruhé v životě mám pásový opar ( dolní část zad ).
Bolesti již trochu ustoupily, došlo k výsevu puchýřků v ploše cce 5cm. Od lékaře jsem dostala Herpesin, ale nechci organismus zatěžovat.Na internetu jsem se dozvěděla o homeop. RHUS TOXICODENDRON 9CH a HYPERICUM PERFORATUM 15CH.Prosím o odpověď, zda jsou vhodná na léčbu a v jakých dávkách.
Děkuji za odpověď.

Renata - mollusca contagiosa

19. 9. 2016 11:51

Dobrý den, moje dcera, 6 let má molluscu contagiosa. Po zákroku kryosprejem betad dne 16.8.2016 u kožní lékařky se tyto potvory nevyléčily, ale začaly se ještě rychleji množit. Z počtu cca 5 mollusek na levém boku na začátku léčby, je dnes cca 10-15. Rojí se jak na bříšku, tak na nohou. Množí se stále rychleji. Slyšela jsem o léčbě mollusek homeopatiky. Prosím, je možné Vámi doporučit léčbu?
Dcerka po zákroku u kožní lékařky odmítá navštívit jakéhokoli lékaře. Pokud budu nucena, tak ji i přes její odpor k lékaři donutím, ale raději bych našla méně traumatizující cestu.
Po telefonické domluvě s kožní lékařkou mi i ona tuto léčbu schvaluje.
Předem tedy moc děkuji za vaši odpověď a názor.
Renata

Josef - Prosím o radu

9. 9. 2016 12:23

Dobrý den paní Markéto,
obracím se na Vás s prosbou o radu, nebo doporučení, ohledně
kožního onemocnění, které se mi objevilo asi před 3 léty na bradě,
lékaři jí nazývají růžovka, červená brada, kdy se to někdy ztratí, a jindy je
zase brada červená. Chci podotknout, že užívám asi 4 roky léky na vysoký tlak, tak jestli na to nemá nějakou souvislost, nevím. Doktoři si s tím neví rady, a mastičky žádné nezabírají, obracím se s tímto na Vás, zda s tím
máte nějaké zkušenosti, a mohla mi poradit, nebo něco doporučit. Rád bych
užíval nějaké bylinky, nevím ale jaké, nebo bych přivítal nějakou mastičku,
kterou by jste mi doporučila, možná bych měl změnit stravování, nebo by
pomohla homeopatie, prostě si s tím nevím rady.

Předem Vám děkuji za odpověď a přeji krásný den

Josef

Soňa - škola

22. 8. 2016 10:43

Dobré dopoledne,
jmenuji se Soňa a narodila jsem se 15.11.1994. Mám na Vás prosbu, zda byste se na mě "nepodívala" ohledně studia. Hlásím se na VOŠ zdravotnickou, obor diplomovaná všeobecná sestra. Ráda bych věděla, jestli se mi to podaří a stanu se zdravotní sestrou.

Předem děkuji za Vaši odpověď

Přeji Vás krásný zbytek dne a týdne

Soňa

Gabriela - finance

22. 8. 2016 9:42

Dobrý den,

již nějakou dobu se mi nedaří zhmotnit si peníze. Chtěla bych se zeptat na to, jak si mohu přitáhnout více peněz? Na co se mám v této věci zaměřit? Děkuji. Gabriela 27.11.1990 odpověď prosím na mail: havlikova2711@gmail.com Děkuji :)

Martina - Vztah

22. 8. 2016 9:33

Dobrý den,

ráda bych se optala na svůj současný vztah, ve kterém začaly vznikat rozepře, hádky,... Občas i přemýšlím nad tím, zda má cenu v tomto vztahu nadále pokračovat.

Děkuji
Martina 16.7.1987

Gabriela - dotaz - peníze

22. 8. 2016 8:47

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, co mám udělat pro to, abych získala více peněz. Děkuji :)