Jdi na obsah Jdi na menu

Něco o mně

NIC NENÍ NÁHODA. VŠE SE DĚJE Z NĚJAKÉHO, PRO VÁS, DŮLEŽITÉHO DŮVODU.

 

I TO, ŽE JSTE OTEVŘELI MÉ STRÁNKY. NĚCO VÁS PŘIMĚLO SI JE PŘEČÍST. TO NĚCO BYL

VÁŠ VNITŘNÍ HLAS. CO VÁM CHCE ŘÍCI?

feelin-lucky-1317191.jpg

Chcete vědět více? Chcete také Vy objevit svou cestu za štěstím, láskou, spokojeností a bohatstvím?

Chcete změnu?

Jste žena a bojujete s tím, jak být úspěšná v práci a také dobrá matka?

Stáhněte si eBook ZDARMA: Cesta ke štěstí. Z kancelářské myši úspěšnou podnikatelkou a matkou. (eBook si můžete stáhnout kliknutím na červené tlačítko v pravém dolním rohu)

cestakestestititul-page-001.jpg

CO VÁM MOHU NABÍDNOUT?

O tom, jak Vám mou pomoci se dočtete ZDE 

Jmenuji se Markéta Šírková. Narodila jsem se 4.11. 1975 ve vodním znamení Štíra. A aby toho nebylo málo, tak ve Štíru je i můj ascendent a měsíc. Mnoho vody-J) Což mi předurčuje velkou empatii a vcítění se do všeho a všech. A i když se to někdy zdá být spíše břemenem než pomocníkem, tak jsem za to vděčná. Někdo by řekl, že je to dar. Ne, já osobně si rozhodně nemyslím, že bych byla nějakým způsobem privilegována darem jen pro mě. Je to mé předurčení. Sama jsem si ho zvolila před příchodem na tento svět. A jelikož poslouchám svůj vnitřní hlas, naučila jsem se ho následovat. Každý z nás má možnost rozvíjet ten jeho „dar“. Mým úkolem je pomáhat Vám tento dar najít. A tím žít lépe a radostněji. Pokud totiž ztratíme směr svého života, začneme se točit v bludném kruhu. Je třeba najít tu cestu ven.

Dá se říci, že snad již od dětství mě silně přitahovaly věci tzv. "mezi nebem a zemí", zajímalo mě vše kolem lidské psychiky a životní energie. A i když se někdy v určitých etapách mého života zdálo, že můj směr se odklání od toho duchovního, tak teď již vím, že to bylo jen proto, že jsem tyto znalosti potřebovala k lepšímu porozumění lidské bytosti jako celku a věcem s tím souvisejícím. Jako třeba studium na střední škole potravinářské technologie. Tam jsem získala potřebné znalosti o výživě, skladbě jídelníčku, co která potravina či složka může v těle způsobit, atd. Aniž bych to tehdy tušila, čerpám z těchto informací dodnes. Jelikož znalost správného stravování je nedílnou součástí dnešní doby. Tyto znalosti mi pomáhají při konzultacích s mými klienty.

Na mé cestě životem jsem se setkala s mnoha překážkami. A to nejen v podobě situací, do kterých jsem se dostala. Ale také v podobě osob, které měli tak nějak za úkol „svést mě z cesty“. I když ve skutečnosti to byla jen zkouška pro mě samotnou. Poslouchala jsem svůj vnitřní hlas a našla či spíše upevnila si svůj směr. A to přeji i Vám všem. Protože to Vám dává pocit jistoty, ať jste v kterékoliv životní situaci. Netvrdím, že se denně nesetkávám s dalšími a dalšími překážkami, zkouškami a výzvami. Stejně tak jako každý z Vás, jen jste se je ještě třeba nenaučili vnímat. Žiji zcela normální život jako žena, matka a manželka. Snažím se skloubit svou práci s rodinou a také nezapomínat na relaxaci  - třeba i jen v podobě večerní duševní hygieny. Mimochodem, to doporučuji všem-J) Samozřejmě že mám dny, kdy jsem třeba podrážděnější nebo také reaguji neadekvátně (jak jinak než na své nejbližší – nejjednodušší cíl). Toto píši jen proto, že někteří mají představu, že lidé jako já, jsou věčně se usmívající bytosti s prázdným výrazem na tváři. Ne, žiji tady a teď a tak si užívám všech slastí a strastí tohoto světa a života.

Ale právě tím, že jsem si upevnila vědomí svého pozemského cíle, žiji klidněji a s neustálým vědomí, že mi je pomáháno a že nejsem (a to ani Vy ne) nikdy sama. Jelikož mě neustále provází můj strážný anděl a duchovní průvodce. Také je máte, jen čekají na to, až je sami zkontaktujete. Tak jen do toho! Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, jsem tu pro Vás.

V současné době se zabývám léčitelstvím, esoterikou a vlastně vším z oblasti duchovna. Vydala jsem se na cestu neustálého učení a poznávání. Své znalosti předávám dál svým žákům. Používám při tom vše, co jsem se doposud naučila - intuici, práci s čakrami, barvami, anatomické znalosti, prvky východní medicíny (čínská, indická), automatickou kresbu, výklad karet, výživové poradenství,..... Ke každému přistupuji individuálně dle potřeby a problémů a samozřejmě diskrétně!  

Společně se podíváme do karet Vašeho osudu a poodkryjeme minulost, současnost i budoucnost. Je totiž velmi důležité si uvědomit, že k tomu, abychom měli lepší budoucnost, je třeba dokonale pochopit dění v naší minulosti. To nás svazuje a my nemůžeme plynule a spokojeně pokračovat dál. Určité situace jakoby se nám opakovaly a my se pohybujeme v začarovaném bludném kruhu. Věřte, že je cesta ven! Několikaletá zkušenost z mojí práce to potvrzuje. Leckdy je to cesta nelehká a velmi hrbolatá. Záleží ale hlavně na nás samotných, jestli se do toho dáme.

Pokud se tak rozhodnete, jsem tu pro Vás.

Váš duchovní průvodce

 

Markéta

email: marketa.sirkova@mekouzelneja.cz      tel: 734 442 601

 

Vzdělání a doplňující kurzy

1990 - 1994 Střední průmyslová škola potravinářské technologie Pardubice

1994 - 1995 VUT Brno, chemie a technologie potravin

1995 - Modrá alfa - Eva Velechovská

1996 - 1999 Anglie, studijní pobyt

2000 - 2001 USA, Chicago, studijní pobyt

2002 - 2005 Britské Velvyslanectví, Praha

2002 - 2003 Business Trainig Centre Praha, psychologické kurzy (psychologie I, II, III)

2002 - 2003 Grafologie (písmoznalectví) Praha, kurz akreditovaný MŠMT 

2003 - Numerologie a astrologie Praha

2009 - Dexter Academy Centrum Regeneračního vzdělávání Praha, masérský kurz 

2009 - Dexter Academy, Reflexologie + základy TČM (čínské medicíny)

2010 - Dexter Academy, Manuální lymfodrenáž

2010 - EduSpa College Praha, Indická masáž hlavy (antistresová)

2011 - EduSpa College Praha, Baňkování, Gua Sha, čínská medicína

2011 -  Automatická kresba, kresba čaker - Irena Petráková

2011 - Reiki 1, praktikant - Irena Petráková

2011 - Reiki 2, terapeut - Irena Petráková

2011 - seminář TČM - čínská medicína, vztahy orgánů

2012 - Psychická Reiki - Irena Petráková

2012 - Pyramida světla - Irena Petráková

2012 - Reiki 3, Mistr léčitel - Irena Petráková

2012 - Shamballa 1024 Mistr - Ivana Amduat

2012 - Imara Reiki - Irena Petráková

2012 - Boží Pečeť - Irena Petráková

2012 - Shamballa 12D

2012 - EFT (Techniky emoční svobody) - Irena Petráková

2012 - Reiki 3, Mistr Učitel - Ivana Amduat

2013 - stále probíhá - Homeopatie, Prague College of Classical Homeopathy

2013 - Medicínské minimum (akreditované MŠMT, 2leté studimu pro zdravotníky) akreditovaný Člen 1. pomoci

2014 - kurz Čchi - kung, 1. stupeň, ČCHI Institut

2014 - Reiki Kundalini, Ivana Amduat

2015 - Andělská Reiki, Ivana Amduat

2016 - Reiki Roh Hojnosti, Ivana Amduat

2016 - Instruktor jogy - Hatha joga (akreditované MŠMT), ukončeno zkouškou 

 

Rubriky