Jdi na obsah Jdi na menu

Můj blog / články

Pro všechny zájemce o změnu, pochopení, poznání. Máte zde možnost k diskuzi, hlasovat v anketě, dozvědět se či si uvědomit něco nového pro Vás.

PRO VSTUP NA BLOK KLIKNĚTE PROSÍM ZDE.

Těším se na Vás,

Markéta Šírková

 

Příspěvky

Otázka

5. 5. 2017

OTÁZKA: Co jediné je na světě opravdu spravedlivé?

Rozklikněte pro odpověď-:)

 
Celý příspěvek

I Vy jste osobnost. I Vy na to máte!

4. 5. 2017

My všichni se rodíme jako osobnosti, rodíme se jako vítězové a vůdci. Vůdci nás samých. Bohužel postupem života většina z nás podlehne tlaku okolí, společnosti. Podlehne předsudkům a přestává si svou jedinečnost uvědomovat. Neznamená to však, že naše schopnost být osobností, je nenávratně ztracena. Je ukryta uvnitř nás a může se kdykoliv probudit.

 
Celý příspěvek

V jakém duchu se ponese rok 2017?

2. 1. 2017

 
Celý příspěvek

Věříte na zázraky?

30. 12. 2015

VĚŘTE! Slovíčko "zázraky" v sobě nese skrytý význam, ostatně stejně jako mnohá další slova ("nemoc" = ne moci/nemohu).

 
Celý příspěvek

Život je těžký a nezdá se být vždycky fér

5. 10. 2015

Život je těžký a nezdá se být vždycky fér

Ale on je fér! To, jakým způsobem prožijeme svůj život, záleží z velké části na nás samých. Toto je základní poznatek a uvědomění si reality. Je třeba přijmout fakt, že jsme svobodné, samostatně se rozhodující bytosti. A jako takoví jsme také zodpovědní za svůj vlastní život.  Proto je velmi nesmyslné svalování viny za to, co se nám děje, na ty druhé. Ale ono je to tak nějak jednodušší.

 
Celý příspěvek

VÍTE, CO OBSAHUJE "OBYČEJNÁ" OKURKA?

5. 8. 2015

 

VÍTE, CO VŠECHNO OBSAHUJE "OBYČEJNÁ" OKURKA?

 

Na zahradě se nám urodila letos nadúroda okurek. Máme doma okurky všude, kam se podíváš-:) Vybavila se mi situace z českého večerníčku "Včelí medvídci", kdy se k nim vloupá Pučmeloun hledající med a místo něj nachází samý sádlo. "Šamý šádlo". U nás "šamý okurky".

 
Celý příspěvek

Očkování - co možná ještě nevíte

30. 4. 2015

NĚCO MÁLO O OČKOVÁNÍ - CO MOŽNÁ JEŠTĚ NEVÍTE

TESTY NA PROTILÁTKY

V médiích se poslední dobou zintenzivňují zprávy na téma očkování. Nebudu tu psát svůj vlastní názor a chci Vám předat informaci, kterou by podle mě měli vědět všichni.

Jestliže máte dilema, jestli se nechat očkovat či nikoliv, tak Vám třeba tato informace pomůže.

VÍTE, ŽE SI MŮŽETE ZAŽÁDAT O TESTY NA PROTILÁTKY vůči konkrétní nemoci / bakterii? Žádanku Vám může vypsat Váš obvodní lékař.

 
Celý příspěvek

Rozhovor - mohlo by Vás zajímat

21. 4. 2015

Rozhovor pro ezoterický portal - Ezoportal.cz

1) Od kdy vykládáte karty a jak dlouho se věnujete studiu věcí "mezi nebem a Zemí"?

Dá se říci, že snad již od dětství mě silně přitahovaly věci tzv. "mezi nebem a zemí", zajímalo mě vše kolem lidské psychiky a životní energie. A i když se někdy v určitých etapách mého života zdálo, že můj směr se odklání od toho duchovního, tak teď již vím, že to bylo jen proto, že jsem tyto znalosti potřebovala k lepšímu porozumění lidské bytosti jako celku a věcem s tím souvisejícím. Jako třeba studium na střední škole potravinářské technologie. 

 
Celý příspěvek

POMÝŠLÍTE NA JARNÍ OČISTU? Nyní je ten správný čas!

16. 3. 2015

 

POMÝŠLÍTE NA JARNÍ OČISTU? Nyní je ten správný čas.

Z hlediska čínské medicíny je druhá polovina března velmi příznivé období na očistu fyzickou i mentální. Vládnoucím orgánem v tomto období jsou játra.

JÁTRA

Játra uschovávají krev, řídí vnitřní prostupnost orgánů a pohyb energie. Játra zabezpečují pohyb všeho, co se v organismu má pohybovat (energie, krev, výživné látky). Prostě aby vše plynulo tak, jak má a dostalo se na místo určení.

 
Celý příspěvek

Výživa pránou

26. 9. 2014

 

Půst - výživa pránou

Předem podotýkám, že si uvědomuji, že pro někoho to může znít jako úplná hloupost či bláznovina. Tak prosím nečtěte-:))

Podotýkám, že jsem zcela "normální, tuctová" lidská bytost, která si dá ráda vínko a něco na zub-:)) Ale prostě chci něco vyzkoušet, je to určité napojení, informace, zkušenost. 

 
Celý příspěvek